Hipnoza w biznesie

Hipnoza w biznesie

Hipnoza w biznesie

Najbliższy kurs – Hipnoza w Biznesie:

05-08.09.24 – Warszawa – Zapisz się

Kurs, który pozwoli Wam na osobistą głęboką zmianę relacji z pieniądzem.

Jeśli chcesz zmienić swoje DNA związane z zarabianiem pieniędzy i realizacją marzeń
– Ten Kurs jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli pracujesz ze swoimi klientami w obszarze rozwojowym lub terapeutycznym
– Ten Kurs jest, tym bardziej dla Ciebie!

Nie miałeś doświadczenia w hipnozie?
Nie szkodzi!
My nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!
4 dni totalnej przemiany!

Zupełnie nowe, narzędzia i metody pracy

w hipnozie:

 • Doświadczysz hipnotycznego transu!
 • Nauczysz się wprowadzać innych w stan hipnozy, aby poprowadzić ich przez niesamowitą drogę przemiany.
 • Mapa myśli marzenia pragnienia i ich Transformacja w cel.
 • Trans, który pozwoli zobaczyć oczyma wyobraźni potencjał do którego zmierzasz. Programowanie podświadomości na realizację tego o czym marzysz!
 • Odnalezienie w głębi swojej tożsamości najsilniejszych motywacji do tej pory niedostępnych świadomie, które stanowią fundament odnawialnej siły do działania. Ta siła determinuje realizację Twoich wielkich planów!
 • Kolejny krok to proces na kanałach energetycznych, który pozwala w hipnozie uaktywnić odblokować czakry i uruchomić proces przyciągania tak, aby nie tylko wewnętrzne ale i zewnętrzne siły sprzyjały realizacji naszym celom.
 • Jeszcze nigdy nie byłeś tak blisko w realnym doświadczeniu fizyki kwantowej.W podręcznikach czy poradnikach możesz poczytać o teoretycznych zjawiskach, na naszym kursie możesz doświadczyć połączenia energetycznego ze wszechświatem.
 • Podczas czterodniowego szkolenia nie zabraknie procesu transformacji przekonań związanych z zarabianiem pieniędzy, identyfikacji i usunięcia blokad, które przekładają się na mentalną biedotę.
  Z kursu wyjdziesz z gotowym planem działania w horyzoncie półrocznym, rocznym lub pięcioletnim
  – Sam zdecydujesz!

Doświadczony terapeuta po odbyciu kursu będzie miał w swojej skrzynce dodatkowe narzędzia, aby pracować na polu biznesowym ze swoimi pacjentami, co z pewnością przełoży się na atrakcyjność jego oferty terapeutycznej.

Pieniądze nie mają znaczenia.
Znaczenie ma to, co pieniądze mogą Ci dać.
Jaką wartość pieniądze wygenerują w Twoim życiu.
Co zmieni się w Twoim życiu, dzięki tej nowej jakości, wartości.
Musisz też wiedzieć, że proces generowania wartości jest nieskończony. Jest nie zależny od zasobów, a jedynym warunkiem, który może go zatrzymać jest czas.
Dlatego,
Najpierw musisz wiedzieć czego pragniesz?
Co ma się zmienić w Twoim życiu?
Co dokładnie ma się zmienić w Twoim życiu?

 • Każda wewnętrzna zmiana, spójnego układu jakim jesteś wpływa na wiele aspektów Twojego funkcjonowania.  Dlatego zanim uruchomisz mechanizm domina, dobrze jest się zastanowić i określić jakiej dokładnie zmiany pragniesz w swoim życiu.
 • Dlatego zacznij od marzeń. Przyjrzysz się sekwencyjnie wszystkim przestrzeniom swojego życia i określ, co dokładnie chcesz, aby się wydarzyło.
 • Aby marzenie stało się celem, powinno spełniać kilka założeń. Doprecyzujesz swoje marzenie, opiszesz je, nadasz mu termin realizacji. Sprawdzisz czy jest atrakcyjne, motywujące Cię do działania a jednocześnie realistyczne. Ustalisz też sam ze sobą po czym poznasz, że Twój cel, Twoje marzenie zostało zrealizowane.
 • Kiedy to już nakreślisz, doświadczysz transu, który pozwoli Ci niczym z lotu ptaka zobaczyć i poczuć, jak to jest funkcjonować w nowej rzeczywistości, jaką sobie skonstruowałeś. Jaką osobą jesteś kiedy Twój cel został w pełni zrealizowany.

 

Wizja ta pozwoli Ci na głębszy dostęp do tego co ma się wydarzyć w Twoim życiu.

Kiedy masz już to doświadczenie, Twoja mapa marzeń może ewoluować. Zmienić się, rozbudować lub po prostu ulec zniekształceniu.

Kolejny etap to konstruktywna krytyka.

 • Dobrze jest pochylić się nad własną wizją sukcesu i poszukać głębiej.
 • Uświadomić sobie mocne strony i możliwe potencjalne obszary do korekty.
 • Do tej pracy posłuży Ci znana dobrze w świecie biznesu analiza SWOT.
 • Aby stawić czoła wyzwaniom i kreacji swoich wielkich marzeń potrzebujesz odpowiedniej siły.

Wewnętrzne źródła siły drzemią głęboko w nas. Patrząc na model góry lodowej, można powiedzieć, że leżą głęboko pod powierzchnią wody. To właśnie Twoje wartości stanowią niewyczerpalne źródło zasobów i motywacji. Doświadczysz transu, który da Ci dostęp do mega motywacji, dzięki czemu uświadomisz sobie jaką potęgą mocy dysponujesz.

Z fizyki kwantowej wiemy, że wszystko jest energią i ma swoją częstotliwość. Przyszedł moment, aby połączyć podejście świata nauki zachodu z mądrością, wierzeniami i systemami dalekiego wschodu. Musisz wiedzieć, że Twoje ciało ma swoją energię. Twoje myśli generują energię. Cały świat i wszystkie materialne jego przejawy czy kreacje także generują energię.

JEŻELI CIAŁO A DZIAŁA NA CIAŁO B PEWNĄ SIŁA F1, TO CIAŁO B DZIAŁA NA CIAŁO A SIŁĄ F2 O TAKIM SAMYM KIERUNKU, TAKIEJ SAMEJ WARTOŚCI, ALE PRZECIWNYM ZWROCIE.

Skoro otaczający nas świat oddziałuje na nasze myśli, w sposób taki, iż je przyciąga, to nasze myśli z taką samą siłą muszą przyciągać nasz świat. Zestawiając III Zasadę dynamiki Newtona z kategorią „umysł-myśl-otoczenie” to otrzymamy coś, co fizyka kwantowa ochrzciła mianem PRAWA PRZYCIĄGANIA.

Dlatego z jednej strony zajmiemy się Twoim ciałem na poziomie energii a z drugiej strony dokonamy globalnej transformacji myśli związanych z wymianą wartości i bogaceniem się.

Tak jakby Twoje ciało było radioodbiornikiem a Ty dostroisz je do częstotliwości realizacji Twoich marzeń.

 • Dzięki inżynierii sukcesu uświadomisz sobie co dokładnie ma się w Twoim życiu wydarzyć, aby Twój cel stał się prawdą o Tobie.
 • Utworzysz realny plan działań, który krok po kroku pozwoli zrealizować Twój zmaterializowany sukces.
 • Aby tak mogło się stać w pełni, podczas transu hipnotycznego dokonasz korekty swojego systemu przekonań, usuwając wewnętrznych sabotażystów.
 • Oczyścisz ciało i umysł z blokad, które powstrzymują realizację potencjału w pełni.
 • Na koniec nauczysz się metody, jak sprawdzić czy cały proces powiódł się w 100%.

Twój układ nerwowy to nieomylny wykrywacz kłamstw. Możesz dzięki niemu zweryfikować czy Twoje „oprogramowanie”  zostało wystarczająco zmodyfikowane , aby było gotowe na Wielki sukces!

Dla kogo, ten kurs?

Oferta kursu dedykowana jest mentorom, coachom, trenerom personalnym ale także psychologom oraz konsultantom biznesowym, którzy pracują rozwojowo ze swoimi klientami.
Jesteś właścicielem firmy, przedsiębiorcą?
a może managerem?
Jeśli Chcesz dokonać wielkich zmian w swoim życiu, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Jak długo trwa i kosztuje, kurs hipnozy biznesie?

Jesteś nowy w Akademii Hipnoterapii? Twój kurs trwa 4 dni

Pierwsze osiem miejsc cena: 6000 zł

kolejne cena 6800zł

 

Dla członków Akademii Hipnoterapii,  kurs trwa 3 dni

Pierwsze osiem miejsc cena: 4600 zł

Drugie osiem osób cena 5300zł 3 dni

 

Najbliższy kurs hipnozy – Hipnoza w Biznesie:

05-08.09.24 – Warszawa – Zapisz się

Curriculum is empty
Price Free
Instruktor Akademia Hipnoterapii
Czas trwania 4 dni
Zapisani 0 students