O nas

Z radością dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Jesteśmy zgranym zespołem

Poznaliśmy się na jednym z niezwykle inspirujących szkoleń. Podczas ćwiczeń mieliśmy okazje pracować w parze.
Od tamtego momentu powstała między nami profesjonalna więź, współpracy oraz przyjaźń. Połączyliśmy nasze siły
i stworzyliśmy program kursów, na które sami poszlibyśmy
z przyjemnością.

Późniejszy czas stał się dla nas inspirującym doświadczeniem wymiany mentorskiej. Okazało się, że praca w tandemie daje nam ogromne wglądy rozwojowe nie osiągalne w pojedynkę. Połączyliśmy nasze siły i stworzyliśmy program kursów,
na które sami poszlibyśmy z przyjemnością.
WhatsApp Image 2021-09-20 at 22.01.15

Wymiana doświadczeń
i wsparcie

Wiemy jak istotna jest możliwość bycia w kontakcie
z innym terapeutą. Dlatego stworzyliśmy dla adeptów AkademiiHipnoterapi.pl platformę wymiany informacji
i wzajemnego wsparcia.

Każdy członek akademii jest objęty programem mentorskim, aby jeszcze lepiej mógł realizować nowo podjęte procesy pod czujnym okiem trenerów lub kolegów z większym doświadczeniem.

System naszych zajęć jest dobrze przemyślany
i kompleksowy.

Program szkoły daje przestrzeń do nabycia wiedzy i umiejętności, aby stać się w krótkim czasie samodzielnym hipnoterapeutą.

Wsparcie mentorskie on-line po części stacjonarnej oraz możliwość kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym wiosna lub/i jesień dopełniają całości. Praktyki AH, pozwalają na terapię własną oraz na szlifowanie poznanych narzędzi pod okiem trenerów i nauczycieli zawodu.

Każdy hipnoterapeuta może korzystać z programu superwizji.

Opinie

Co o nas mówią ?

To było dla mnie nowe i nieznane dla mnie przeżycie, ale 100 % wy profesjonalizm pani Ani sprawił, że ten dzień stal się dniem bardzo wyjątkowym dla mnie... bo narodziłam się na nowo… dziękuje serdecznie i wszystkim z całego serca polecam
awatar-kobieta
Małgorzata
Pierwsze dobre wrażenie zrobił na mnie profesjonalizm Pana Grzegorza. Po pierwszej sesji zobaczyłam już ogromną zmianę. Borykałam się z kompulsywnym objadaniem się i nagle wszystkie myśli, emocje i zachowania z tym związane po prostu zniknęły. Zmienia to życie diametralnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i serdecznie polecam.
awatar-kobieta
Agnieszka
Szczerze powiedziawszy jestem zagorzałym sceptykiem jeśli chodzi o sprawy hipnozy I tego co nie można namacalnie wytłumaczyć. Ania otworzyła mi oczy na istotę sprawy I jestem jej za to bardzo wdzięczny. Pełen profesjonalizm rzeczowość Polecam wszystkim poszukującym odpowiedzi.
awatar-mezczyzna
Grzegorz Rzepa
Szczerze polecam Pana Grzegorza. Przy Nerwicy lękowej pomógł oraz przy nałogu tytoniowym. Najlepszy sposób na poprawienie sobie jakości życia to terapia U Pana Grzegorza.
awatar-mezczyzna
Mateusz
Rewelacja !! Jestem dość świadoma osoba, kontrolująca. Poszłam do Ani z "wiecznym głodem" spowodowanym doświadczeniami z dzieciństwa. Sesja trwała 4h. Minął już jakiś czas, a ja przestałam być wiecznie głodna, przestałam podjadać, zaczęłam się lepiej czuć. REWELACJA ! Polecam polecam . Efekt po 4 h, a nie po dwóch latach diet i terapii zaburzeń jedzenia !!! POLECAM !!
awatar-mezczyzna
Bogumiła Żelazna
Hipnoterapia działa !!! Lęki, fobie znikają a przy okazji znikają inne problemy, z którymi nie przychodzisz, nie mówisz o nich a mimo tego rozwiązuje się szereg innych spraw. Polecam !!!
awatar-kobieta
Kasia

Trenerzy akademiahipnoterapii.pl

Poznaj mnie bliżej .

Hipnoterapeuta, trener
Jestem współzałożycielem i trenerem Akademii Hipnoterapii.pl, a hipnoterapia na co dzień jest moją pasją zawodową
Czytaj dalej...
Hipnoterapeuta, trener
Jestem współinicjatorem powołania do życia AkademiiHipnoterapii.pl
Czytaj dalej...