Blog

Szkolenie Hipnozy dla Ciebie?

hipnoza kurs
Wpisy

Szkolenie Hipnozy dla Ciebie?

Uczymy jak w podświadomy odpowiedni sposób dokonać przełomowych zmian w sobie i innych przez trans hipnotyczny.
Dajemy zgłębione zrozumienie procesów terapeutycznych w hipnoterapii.
Pokazujemy skuteczne poparte wieloletnim doświadczeniem hipnotyczne narzędzia w nowoczesnej naukowej formie.
Jako jedyna szkoła w Polsce oferujemy tak elastyczne podejście do nauki!
💎 Nasz PROGRAM pracy składa się z 4 modułów, na każdy z nich można aplikować niezależnie.
1 Moduł. Kurs podstawowy 🏅
2 Moduł. Kurs zaawansowany jesień 🍁– dla osób po kursie podstawowym
3 Moduł. Kurs zaawansowany wiosna 🌷 – dla osób po kursie podstawowym
4 Moduł. AH Praktyki ⚙️ – dla absolwentów kursu zaawansowanego
❌
1 Moduł. Kurs podstawowy🏅
Niezależnie
Czy kieruje Tobą ciekawość czym jest hipnoza?
A może pragnienie doświadczania głębokich transów hipnotycznych, terapii własnej i zgłębienia wiedzy na temat pracy umysłu.
Chcesz rozpocząć nowy etap w swoim życiu i zacząć zajmować się terapią lub rozszerzyć swój warsztat terapeutyczny – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Kurs podstawowy możesz podjąć w dowolnym dla siebie momencie, na naszej stronie w zakładce TERMINARZ znajdziesz najbliższy termin zjazdów stacjonarnych.
Nabór do Akademii możliwy jest przez cały rok, a kurs podstawowy rusza średnio co drugi miesiąc, jego ukończenie potwierdzone jest certyfikatem.
Stacjonarne zajęcia trwają 3 dni, i odbywają się zazwyczaj w naszej bazie szkoleniowej nieopodal Piotrkowa Kujawskiego w uroczym ośrodku Szary Domek Osada Kujawska.
Kolejny etap nauki, który trwa do 6 mc to proces zdalnej pracy. Spotykamy się raz w mc na zajęciach mentoringowych on-line.
Po kursie podstawowym możesz iść z nami dalej! Wybierając jeden z dwóch niezależnie dostępnych kursów zaawansowanych wiosna lub jesień.
❌
2 Moduł. Kurs zaawansowany jesień🍁
Kurs stacjonarny trwa 7 dni i odbywa się raz w roku jesienią w bazie szkoleniowej Szary Domek Osada Kujawska, aktualny termin kursu dostępny jest w zakładce TERMINARZ.
Dalsza nauka na poziomie zaawansowanym kontynuowana jest w systemie zdalnym przez 6 mc, gdzie co miesiąc spotykamy się on-line.
Po ukończeniu modułu 2 otrzymujesz stosowny Certyfikat Terapeuty Akademii Hipnoterapii oraz możesz uczestniczyć w AH praktykach lub/i kontynuować naukę na kursie zaawansowanym wiosna z modułu 3.
Każdy członek akademii po ukończeniu kursu zaawansowanego może dołączyć do naszej bazy Terapeutów Akademii pod adresem: terapeucihipnozy.pl
❌
3 Moduł. Kurs zaawansowany wiosna 🌷
Kurs stacjonarny trwa 7 dni i odbywa się raz w roku wiosną w bazie szkoleniowej Szary Domek Osada Kujawska, dokładny termin publikujemy w TERMINARZU. Dalsza nauka na poziomie zaawansowanym kontynuowana jest w systemie zdalnym przez 6 mc, gdzie co miesiąc spotykamy się on-line.
Po ukończeniu kursu zaawansowanego wiosna otrzymujesz stosowny Certyfikat Terapeuty Akademii Hipnoterapii a także zdobywasz uprawnienia do uczestnictwa w AH praktykach. Możesz także kontynuować naukę na kursie zaawansowanym jesień z modułu 2.
Każdy członek akademii po ukończeniu kursu zaawansowanego może dołączyć do naszej bazy Terapeutów pod adresem: terapeucihipnozy.pl
❌
4 Moduł. AH Praktyki ⚙️
Praktyki odbywają się 1-2 razy do roku trwają zwykle 4-5 dni i przeznaczone są dla członków akademii, którzy ukończyli co najmniej jeden z modułów poziomu zaawansowanego. Szczegóły i zapisy dostępne są w TERMINARZU.
Absolwenci pełnego PROGRAMU nauki w Akademii Hipnoterapii otrzymują Dyplom Mistrzowski ukończenia szkoły. 📜
Dołącz do Nas!
Zapraszamy
Ania i Grzegorz