Mentoring

Program Mentorski

DOŁĄCZ DO PROFESJONALISTÓW.

Program mentorski

Absolwenci naszych kursów hipnoterapii, mają możliwość brania udziału w sesjach monitoringowych.

W trakcie sesji monitorowanych wymieniamy się swoimi doświadczeniami, radzimy się doświadczonych kolegów lub trenerów, aby wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej.

Rozmowa na temat procesów daje ogromne wglądy w sposób wykonywanej pracy i powoduje, że rozwój kompetencji hipnoterapeutycznych wzrasta wykładniczo.

To świetny moment na dalszy rozwój i poprawę swojej skuteczności.

WhatsApp Image 2021-09-20 at 22.06.10

Praca w Tandemie

Dla osób wymagających, proponujemy indywidualne rozwiązanie. Na naszej platformie możesz znaleźć osobę, z którą będziesz pracować w tzw. Tandemie. To znaczy będziecie regularnie spotykać się (on line lub osobiście) w parze wymieniając się swoimi doświadczeniami.

Wspieranie się w naszym zawodzie zwłaszcza na początku drogi jest bardzo ważne. Bardziej doświadczone osoby, także otrzymują korzyści z takiej formy pracy, gdyż już samo opowiadanie o tym jak została poprowadzona sesja daje możliwość usłyszenia tego jak naprawdę Ci poszło! Dociekliwe pytania ze strony młodych adeptów sztuki powodują, że nawet najbardziej doświadczone osoby znajdują nowe błyskotliwe rozwiązania lub odświeżają spojrzenie na znane już metody pracy.

Naszej Akademii przyświeca idea Live Long Education, dlatego każdego dnia podnosimy wartość naszej pracy doskonaląc swoje umiejętności.

Dlatego nie zastanawiaj się dłużej
i dołącz do nas już dziś!