Blog

Terapia Hipnoterapeutów – Praktyki AH – Warsztat

Ah prakyki
Wpisy

Terapia Hipnoterapeutów – Praktyki AH – Warsztat

Terapia Hipnozą – wykuwanie Mistrzów zmian!

Nasze praktyki dla Hipnoterapeutów trwają!

W wyniku warsztatu Budowania Marki Osobistej, wypracowaliśmy wyjątkowe i bardzo spersonalizowane specjalizacje.
Niebawem więcej na ten temat na https://terapeucihipnozy.pl/, portalu na którym można dobrać dla siebie najlepszego specjalistę!
❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Dobrego dnia dla Wszystkich!
U nas pomimo ekstremalnych temperatur, gorąca atmosfera😉

Terapia Hipnoterapeutów – Praktyki to wspaniała okazja to przeprowadzenia praktyk własnych

Zaawansowany Rozwój – W czasie praktyk terapeuta pogłębia zrozumienie jak jeszcze lepiej prowadzić terapie hipnozą. Wspólna analiza przypadków, omawianie strategii terapeutycznych, czy superwizje.

Skrzynka z narzędziami –  Wspólna wymiana doświadczeń to nie wszystko! Terapeuci dostają również nowe narzędzia które jeszcze bardziej zwiększają nowe możliwości pracy w hipnozie.

Celem praktyk jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni blisko natury, gdzie każdy uczestnik będzie mógł doświadczać intensywnej pracy własnej. Z jednej strony jest to okazja do ćwiczenia i rozwijania rozmaitych technik terapeutycznych z drugiej zaś strony, do poprawy własnego komfortu życia.
Jakość pracy terapeutycznej, etyka zawodu i bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas najważniejsza, praktyki są częścią programu wspierania jakości pracy terapeutów naszej szkoły.
Stawiamy sobie za cel wszechstronne wsparcie społeczności jaką tworzy Akademia, dlatego nasi absolwenci zaawansowanego etapu dostają realną pomoc w tworzeniu i rozwijaniu swojej praktyki hipnozy, także pod kontem biznesowym.
Więcej:

Terapia Hipnoterapeutów – Praktyki Akademii Hipnoterapii