Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom podstawowy

Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom podstawowy

Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom podstawowy

Najbliższy kurs hipnozy – poziom podstawowy:

12-14.07.24 – Warszawa – Zapisz się

30.08-03.09.24 Osada Zmian – Piotrków Kujawski

Oferta szkolenia:

Poznaj Swój umysł, odkryj niesamowite możliwości jakie w nim drzemią! Naucz się jak je uruchamiać i zmieniać siebie i innych w oparciu o nieograniczone możliwości umysłu. Dołącz do osób które potrafią posługiwać się podstawowymi metodami hipoterapii. Program mentorski obejmie cię wsparciem, aby jak najszybciej zacząć praktykować i doskonalić nabyte umiejętności. Dwóch trenerów odkryje przed tobą nowe karty które odmienią twoje życie!

Co zawiera 3 dniowy kurs podstawowy hipnoterapii:

 • Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, podczas której aż 70% czasu przeznaczamy na doświadczanie stanów hipnozy oraz procesów terapeutycznych zarówno w roli klienta jak i hipnoterapeuty. 30% czasu wykorzystujemy na teorię i niezbędny wykład omawiający zagadnienia teoretyczne.
 • Zajęcia prowadzi równolegle dwóch doświadczonych trenerów hipnoterapii (Anna i Grzegorz), co podczas wykonywania ćwiczeń przekłada się na skuteczniejsze przyswajanie praktycznych umiejętności.
 • Materiały szkoleniowe zawierające wyczerpujący podręcznik oraz filmy z pokazowych procesów.
 • Skrypty i formularze pozwalające w szybki sposób przypomnieć sobie ścieżkę procesu i sposób postępowania oraz wesprzeć pracę początkującego hipnoterapeuty
 • Wsparcie wdrożeniowe, możesz dołączyć do program mentorskiego
 • Certyfikację poprzez superrewizję
 • Dyplom poświadczający ukończenie Zawodowego Kursu hipnoterapii podstawowej

Jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz?

 • Dowiesz się czym naprawdę jest hipnoza i jak ten naturalny stan umysłu można etycznie wykorzystywać do pracy nad zmianą, której pragnie Twój klient.
 • Doświadczysz stanu hipnozy i nauczysz się jak możesz innych ludzi wprowadzać w stan hipnotycznego transu.
 • Zrozumiesz jaką rolę pełni terapeuta podczas pracy w hipnozie, dzięki czemu w przyszłości będziesz osiągał najlepsze rezultaty, a Twoja praca będzie efektywna, trwała i skuteczna.
 • Nauczysz się jak podczas rozmowy przygotować klienta, aby proces hipnoterapii przebiegał najbardziej efektywnie.
 • Poznasz na poziomie podstawowym techniki terapeutyczne transformacji uczuć oraz narzędzia pozwalające rozwijać zasoby u Klienta, aby wzmacniać efekt zmiany, którą przeżywa klient.
 • Zrozumiesz i nauczysz się jak tworzyć kotwicę hipnotyczną, które w automatyczny sposób przywołują pożądane emocje czy stany, oraz jak wykorzystywać je w pracy terapeuty.
 • Odkryjesz i poznasz na sobie moc hipnozy, przeżywając osobistą transformację trudnych emocji. Będziesz miał również okazję rozwinąć lub wzmocnić dowolnie wybrany zasób.
 • Nauczysz się umiejętności wchodzenia w stan autohipnozy, aby móc na co dzień samodzielnie doświadczać stanu hipnozy.

Co będziesz umieć po ukończeniu kursu?

 • Omówić z klientem zagadnienia dotyczące hipnozy i hipnoterapii.
 • Poprowadzić na poziomie podstawowym sesję terapeutyczną z klientem. Zbadać problem klienta, dobrać adekwatną technikę terapeutyczną, wprowadzić w trans hipnotyczny, dokonać odpowiedniej transformacji emocji, czyli zmienić odczuwania klienta w taki sposób, aby problem, z którym przyszedł został trwale rozwiązany.
 • Poprowadzić na poziomie podstawowym sesje rozwojową z klientem, tak aby klient mógł zwiększyć subiektywne odczuwania zasobów lub łatwością przywoływać pozytywne stany emocjonalne.
 • Płynnie łączyć narzędzia terapeutyczne i rozwojowe, a także tworzyć własne scenariusze pracy i kreowania przebiegu sesji w pracy hipnoterapeuty.
 • Samodzielnie stworzyć nagranie do pracy w autohipnozie, aby doskonalić własne umiejętności i wspierać swój rozwój dbając o własne emocje.

Jak wygląda przebieg kursu?

Podczas naszego kursu hipnozy wiedza teoretyczna każdorazowo znajduje swoje przełożenie w ćwiczeniach i w praktycznym doświadczeniu, w którym bierze udział każdy z uczestników. Wszystkie narzędzia są omawiane pod kątem ich wykorzystania, możliwości zastosowania oraz są prezentowane uczestnikom kursu w formie pokazu na żywo.

Podział na dwu lub trzyosobowe podgrupy i ćwiczenia rotacyjne powodują, iż każde narzędzie jest nie tylko doświadczane z pozycji klienta i trenera, ale także jako obserwatora. Takie podejście zdecydowanie zwiększa skuteczność i umiejętności początkującego hipnoterapeuty. Jesteśmy przekonani, że aby być skutecznym trzeba zrozumieć jak dane narzędzie działa. Trzeba jego doświadczyć jako klient i przećwiczyć jako hipnoterapeuta.

Te trzy perspektywy pozwalają raz poznaną nową umiejętność wcielić na stałe w warsztat swojej pracy. Całość procesu uczenia się jest wspierana przez dwóch doświadczonych trenerów praktyków hipnoterapii, którzy są dostępni dla Ciebie na każdym etapie nauki, aby odpowiadać na pytania i dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami, jak jeszcze lepiej wykorzystywać nowo poznane zagadnienia.

Podczas transów grupowych, doświadczysz hipnozy rozwojowej. Nauczymy Cię w jaki sposób z łatwością wchodzić w rolę terapeuty. Jak wyciszyć swoje emocje, aby nie miały wpływu na przebieg sesji klienta.

Dla kogo przeznaczony jest ten Kurs?

 • Dla każdego kto chce poznać jak działa nasz umysł czym jest podświadomość i jakie mechanizmy uruchamia.
 • Każda osoba, która czuje w sobie potrzebę niesienia pomocy innym a zawodowo jeszcze się nie spełniła, może dotknąć zawodu hipnoterapii. Przekonać się jak wielki potencjał drzemie w tym zawodzie, a tą ciekawą przygodę może rozpocząć właśnie z nami.
 • Zapraszamy także pedagogów pracujących z dziećmi i młodzieżą, a także osoby wspierające rodziny, gdyż nasze metody pracy świetnie sprawdzają się tam, gdzie inne zawodzą.
 • Zapraszamy do nas managerów, coachów, mentorów, mówców motywacyjnych, którzy mają otwarty umysł i chcą rozwijać swój warsztat pracy, poprawiając swoją skuteczność
 • Jeśli zajmujesz się niekonwencjonalnymi metodami pomagania i chcesz rozwinąć, poszerzyć swój warsztat

Zapisz się już dziś na jedne z najlepiej przygotowanych kursów hipnoterapii w Polsce. Napisz do nas maila, zadzwoń a najlepiej wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Najbliższy termin szkolenia sprawdź w terminarzu.

Maksymalna ilość osób 16
Do zobaczenia!
Ania i Grzegorz
 

Cena szkolenia: 2635 zł

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej zapisz się teraz i dowiedz się więcej! – 2392

Zapisz się

Najbliższy kurs hipnozy:

12-14.07.24 – Warszawa

30.08-03.09.24 Osada Zmian – Piotrków Kujawski

Zapisz się

 

Oferta dla klientów indywidualnych:

Zapraszamy do jednego z naszych gabinetów na sesje indywidualne:

 
Price 2,435.00
Instruktor alias-seba
Czas trwania 3 dni
Wykłady 8
Zapisani 0 students