Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom zaawansowany “Jesień”

Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom zaawansowany “Jesień”

Specjalistyczny kurs hipnoterapii – poziom zaawansowany “Jesień”

Piotrków Kujawski / Osada Zmian – Zapisz się

 

Oferta szkolenia:

Zaawansowany kurs hipnozy jesień przeznaczony jest dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności i skuteczność w roli hipnoterapeutów.
Nauczysz się zaawansowanych technik terapeutycznych, co pozwoli Ci nabrać swobody i pewności w wykonywanym zawodzie.
Doświadczysz intensywnej pracy grupowej i indywidualnej, a także będziesz wiedział jak radzić sobie w niestandardowych sytuacjach, kreatywnie tworząc własne rozwiązania i narzędzia zmiany.

Dołączysz do programu mentorskiego i uzyskasz możliwość kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym na wiosnę co łączy się z kolejnym certyfikatem. Dyplom ukończenia szkoły potwierdza umiejętności hipnoterapeuty na poziomie Master AkademiaHipnoterapii.pl i wydawany jest absolwentom, którzy ukończyli z powodzeniem oba kursy zaawansowane.

Warto zwrócić uwagę!
Naukę na poziomie zaawansowanym możesz podjąć dwa razy do roku: jesienią lub wiosną, przy czym treści na powyższych kursach nie pokrywają się. Każdy kurs zaawansowany stanowi odrębną część planu nauki realizowanego w Akademii Hipnoterapii. 

Co zawiera 7 dniowy kurs hipnoterapii – poziom zaawansowany “Jesień”:

 • Doświadczysz intensywnej pracy grupowej i indywidualnej faclitowanej przez dwóch doświadczonych trenerów hipnoterapii (Anna i Grzegorz), co pozwala na zapoznanie się z szerszą perspektywą oraz bogatym doświadczeniem praktyków, którzy na co dzień pomagają swoim klientom.
 • Każde nowo poznane narzędzie czy technikę będziesz miał okazję przećwiczyć zarówno jako klient oraz terapeuta sesji hipnotycznej. Podczas tego warsztatu 70% czasu pracy to ćwiczenia, pozwalające osiągnąć biegłość w stosowanej technice oraz 30% to przestrzeń na treści merytoryczne oraz zgłębianie teoretyczne poruszanych kwestii.
 • Otrzymasz materiały szkoleniowe zawierające wyczerpujący podręcznik oraz filmy z pokazowych procesów, pozawalają wracać do poruszanych kwestii, powtarzać je w zaciszu gabinetów. Ponadto otrzymasz Skrypty pozwalające w szybki sposób przypomnieć sobie ścieżkę procesu i sposób postępowania.
 • Zapoznasz się z kilkoma modelami funkcjonowania gabinetu hipnoterapeuty. Począwszy od strony formalnej prowadzenia działalności pra-medycznej takiej jak przechowywanie dokumentów czy zgody RODO, poprzez wywiad usprawniający codzienną pracę terapeuty. Systematyzacja pracy pozwala katalogować użyte techniki, pomaga definiować kolejne obszary zmiany, zapewnia narzędzie do budowania właściwej relacji z klientem.
 • Dołączysz do program mentorskiego, który zapewni Ci możliwość ciągłego podnoszenia skuteczności podczas prowadzonych hipnoterapii.
 • Będziesz miał możliwość skorzystania z superwizji, które prowadzą do poziomu mistrzowskiego i gwarantują osiągniecie Certyfikacji, poświadczającej najwyższy poziom świadczonych usług hipnoterapeutycznych w Polsce.
 • Otrzymasz Certyfikat poświadczający ukończenie Zawodowego Kursu hipnoterapii na poziomie zaawansowanym “jesień”

Jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz?

 • Poznasz różnorodne, zaawansowane metody wprowadzania w trans hipnotyczny – indukcje hipnotyczne oraz pogłębianie transu.
 • Będziesz wiedział jak pracować w pętli indukcyjnej z klientem. Będziesz ćwiczył uważność, koncentrację na kliencie. Nauczysz się kalibrować stany emocjonalne klienta.
 • Wypracujesz tworzenie sugestii – będziesz wiedział jak lingwistycznie budować sugestie oraz w jaki sposób ich używać, aby wzmacniać przekaz i oddziaływanie na klientów.
 • Zautomatyzujesz posługiwanie się językiem podświadomości zgłębiając świat metafor.
 • Poznasz elementy pracy hipnozy konwersacyjnej – hipnoza na otwartych oczach.
 • Nauczysz się przeprowadzać klienta przez regresje hipnotyczne, aby umiejętnie neutralizować przyczynę problemu. Następnie przejdziemy do kształtowanie i ugruntowania wizji zmian w przyszłości czyli w progresjach hipnotycznych.
 • Doświadczysz osobistej różnorodności ucząc się mediacji części – Terapia krzeseł.
  Zrozumiesz sens radykalnego wybaczania i przećwiczysz min. metodę łoża śmierci.
 • “Możesz Wszystko” to wszechstronna szybka technika do pracy z symptomami. Pozwala dokonać transformacji nie wchodząc w treść osobistych przeżyć klienta.
 • Oddziaływanie fizyczne czyli dotyk podczas procesów w hipnozie może znacząco pomagać usuwać napięcia lub skumulowane trudne uczucia.
 • Doświadczysz głębokiej zmiany dzięki procesowi „Przebudzenia” opracowanego na podstawie metody Connirae Andreas
 • Nauczysz się jak pracować z bólem.
 • Poznasz techniki zasilające, uzdrawiające i kreujące zasoby. Przećwiczysz kotwiczenie dowolnych stanów klienta.
 • Ponadto będziesz wiedział jak radzić sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami.
 • Jak tworzyć i zadawać prace domowe swoim klientom.
 • Dowiesz się jakie warunki należy stworzyć, aby móc swoją pracę wykonywać także on-line. Jak ze swobodą konwertować metody pracy, abym móc ich używać zdalnie.
 • Przedstawimy Ci model dobierania odpowiednich technik pracy do problemu z którym przyszedł klient, tak abyś za każdym razem w powtarzalny sposób mógł najskuteczniej pomagać klientowi.

Co będziesz umieć po ukończeniu kursu?

 • Potrafisz na poziomie rozmowy wstępnej stosować sugestie przed hipnotyczne, które precyzyjnie dostosowane do klienta od pierwszych minut spotkania stają się częścią procesu terapeutycznego. Oznacza to, że każda sesja odbywa się na Twoich warunkach i Twoich zasadach.
 • Omawiasz z klientem problemy, indywidualnie dostosowujesz plan terapii ilość sesji i sposób pracy.
 • Samodzielnie prowadzisz pełen proces terapeutyczny. Podczas pracy płynnie reagujesz na rozwój sesji stosując adekwatne narzędzie, metody i podejścia. Swobodnie łączysz techniki terapeutyczne z rozwojowymi, aby osiągnąć najlepsze i trwałe rezultaty. Dobierasz odpowiednie metody pracy z ciałem a także z przestrzenią, podnosząc skuteczność swojego oddziaływania. Radzisz sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami jak abreakcja czy śpiączka hipnotyczna itp.. Potrafisz samodzielnie tworzyć prace domowe dla Klientów, co pozwala wzmacniać wpływ nieformalnych sugestii, także poza gabinetem terapeutycznym. Zawsze dbasz o najwyższe standardy i wartości etyczne pracy hipnoterapeuty, co przekłada się na Twoją wiarygodność zawodową.
 • Posiadasz umiejętności, które pozwalają Ci zachowywać dystans do pracy z klientami. Po sesji nie czujesz nadmiernego zmęczenia, a do każdego procesu jesteś przygotowany i osadzony w roli hipnoterapeuty.
 • Samodzielnie stworzyć nagranie do pracy w autohipnozie, zarówno dla siebie jak i swoich klientów.
 • Wiesz jakie warunki należy stworzyć, aby móc swoja pracę wykonywać także on-line. Ze swobodą konwertujesz metody pracy, abym móc ich używać zdalnie.
 • Znasz Best Practics funkcjonujących gabinetów oraz modele pracy hipnoterapeutów, wiesz od czego zacząć budować lub rozwijać swoją ścieżkę zawodową

Jak wygląda przebieg kursu?

Wiedza teoretyczna każdorazowo znajduje swoje przełożenie w ćwiczeniach i w praktycznym doświadczeniu, w którym bierze udział każdy z uczestników kursu. Wszystkie narzędzia są omawiane pod kontem ich wykorzystania, możliwości zastosowania oraz są prezentowane uczestnikom kursu w formie pokazu na żywo. Podział na trzyosobowe podgrupy i ćwiczenia rotacyjne powodują, iż każde narzędzie jest nie tylko doświadczane z pozycji klienta i trenera, ale także jako obserwatora, co zdecydowanie zwiększa skuteczność i umiejętność powielania danej techniki. Jesteśmy przekonani, że aby być skutecznym trzeba zrozumieć jak dane narzędzie działa, trzeba jego doświadczyć jako klient i przećwiczyć jako hipnoterapeuta. Te trzy perspektywy pozwalają raz poznaną nową umiejętność wcielić na stałe w warsztat swojej pracy. Całość procesu uczenia się jest wspierana przez dwóch doświadczonych trenerów praktyków hipnoterapii, którzy są dostępni dla Ciebie na każdym etapie nauki, aby odpowiadać na pytania i dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami, jak jeszcze lepiej wykorzystywać nowo poznane zagadnienia. Doświadczysz transów.

Dla kogo przeznaczony jest ten Kurs?

 • Kurs przeznaczony jest dla osób pragnących zgłębić zagadnienia pracy terapeutycznej w hipnozie na poziome, który pozwoli na swobodę wykonywania zawodu hipnoterapeuty.

Zapisz się już dziś na jedne z najlepiej przygotowanych kursów hipnoterapii w Polsce. Napisz do nas maila, zadzwoń a najlepiej wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Najbliższy termin szkolenia sprawdź w terminarzu.

Cena szkolenia: 6230 zł

Cena first minute! Rezerwuj 30 dni przed rozpoczęciem kursu. – 5730

Specjalne zniżki dla absolwentów kursu hipnoterapii podstawowej

 

Piotrków Kujawski / Osada Zmian – Zapisz się

Kurs zaawansowany w Osadzie Zmian trwa 7 dni.

Dodatkowe szczegółowy programu dostępne są na z na YouTube w postaci filmów opowiadających o narzędziach.
https://www.youtube.com/watch?v=MSSEcazw-A8&list=PLpFED4EKMdMg7U6wHoLs1Zi6UAz8_xdoz&index=1

Wyżywienie
Śniadanie i kolacja we własnym zakresie- domki są bardzo wygodnie urządzone i dostosowane do przyrządzania posiłków.
Obiady- zamawiamy catering lub dietę pudełkową- szczegóły przed kursem(około 30 zł/posilek)

Noclegi
Śpimy w domkach drewnianych z klimatyzacją, kominkiem i jacuzzi.
Pokoje są 2 osobowe.
Cena za nocleg 120 zł.
Dzielimy solidarnie koszty prądu.

Zajęcia merytoryczne:

Trwają codziennie 8 godzin lub dłużej.
Przygotuj minimum 5 tematów do pracy!
Kurs zaawansowany to wiele narzędzi i technik, których nauczysz się i doświadczysz na sobie!

Zapraszamy Was do rezerwacji miejsc!
Maksymalna ilość osób na kursie 16
Nabór na kursy zaawansowane trwa cały rok.
Nie zwlekaj, decyduje kolejność zgłoszeń.

Po szkoleniu:
Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu zaawansowanego.
Przysługuje Ci prawo wzięcia udziału w praktykach AH i szerszy dostęp do terapii własnej
Superwizje oraz mentoring przez kolejne 6 mc
Dodatkowe zniżki na kolejne zaawansowane szkolenie na wiosnę.
Bezpłatną promocję przez rok na portalu https://terapeucihipnozy.pl/

 

Oferta dla klientów indywidualnych:

Jeśli borykasz się z problemami zapraszamy do jednego z naszych gabinetów

 

Szkolenia hipnozy – Kurs Hipnoterapii

https://www.akademiahipnoterapii.pl/

Curriculum is empty
Price 5,683.00
Instruktor alias-seba
Czas trwania 7 dni
Zapisani 0 students