Superwizja

Superwizja i Certyfikacja

MOŻESZ WIĘCEJ !

Miarą zawodowego rozwoju jest Twoja skuteczność, którą budujesz poprzez
efektywne i etyczne niesienie pomocy swoim klientom.

Superwizja

Absolwenci naszych kursów hipnoterapii, mają możliwość wzięcia udziału w programie superwizji.

Superwizja to termin pochodzący z języka angielskiego (supervision), który dotyczy wsparcia i kontroli. Akademia dbając o etykę pracy, skuteczność i sposób wykorzystywanych narzędzi podczas terapii, który przekłada się na bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów, pragnie zapewnić najwyższy poziom poprzez program wsparcia członków naszej zawodowej społeczności. Absolwentom oferujemy wsparcie oraz unikalny proces rozwojowy, czego efektem jest ukierunkowanie na jeszcze lepsze radzenie sobie z wyzwaniami natury zawodowej.
Konsultacje udzielane hipnoterapeucie (superwizowanemu) przez osobę o potwierdzonym znacznym doświadczeniu w prowadzeniu hipnoterapii (superwizora) mają na celu doskonalenia warsztatu zawodowego i zapewnienie klientom najwyższej jakości hipnoterapii prowadzonej zgodnie z zasadami etycznymi naszego zawodu.
kursy hipnozy
WhatsApp Image 2021-09-20 at 22.08.19

Superwizja

Praktykujący hipnoterapeuci, którzy pragną mieć potwierdzenie, iż ich praca zgodna jest z najwyższymi standardami etycznymi a wykorzystywane techniki terapeutyczne dostosowane są w optymalny sposób do potrzeb pacjenta mogą korzystać z superwizji.

Program zakłada odbycie 40h superrewizji w roku, przeznaczony jest dla aktywnych uczestników programu mentorskiego którzy ukończyli co najmniej 60h szkoleń zawodowych z zakresu hipnoterapii.
Termin i forma superwizji uzgadniana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości członków akademii.

Honorujemy dyplomy i zaświadczenia innych uznanych instytucji i firm szkoleniowych.

Jeśli chcesz należeć do społeczności hipnoterapeutów, którzy dbają o jakość swojej pracy nie zastanawiaj się dłużej
i dołącz do nas już dziś!